Goede gezondheid & welzijn

Een gezonde geest in een gezond lichaam. SDG 3 is Conclusion breed opgenomen in het duurzaamheidsprogramma, maar is ook echt een drijvende kracht binnen onze organisatie. We zijn dagelijks bezig met de fysieke en mentale gezondheid van collega's, zo dragen we samen zorg voor elkaar.

We willen voor iedereen een gezonde geest in een gezond lichaam.

Developer en preventiemedewerker Femke Hoogstad - Van Hattum

Persoonlijke aandacht en begeleiding, passend bij wat iemand op dat moment nodig heeft. Daarvoor hebben we een preventiebeleid, preventiemedewerker HR-coaches die een kleine groep collega’s begeleiden. De HR-coach houdt een vinger aan de pols en weet de juiste hulp in te schakelen zodat collega’s goed in hun vel zitten én werken aan een project wat past bij de persoonlijke kennis en ambitie. Met persoonlijke ontwikkeldagen kiezen onze collega’s zelf de richting van hun carrière. Flexibele werktijden en werkplekken zijn volledig geïntegreerd in onze manier van werken – een aantal van onze collega’s werken zelfs op afstand.

SDG 3

Mede dankzij onze sportcommissie komen we letterlijk in beweging. Zij organiseren sportieve activiteiten en zijn het contactpunt van Conclusion Sport voor alle activiteiten vanuit Conclusion. Elke maand verrassen zij ons team met een sportieve maandchallenge: het moment om samen of alleen in beweging te komen en de (vriendschappelijke) strijd met elkaar aan te gaan.

Conclusion breed heeft iedereen toegang tot een vertrouwenspersoon, OpenUp en OneFit.

Lees verder

Nieuws
Met sportieve maandchallenges werken we samen aan een vitaal leven

Samen vitaal met onze maandchallenges