Registratie aan de bron: landelijke Antimicrobial Stewardship Monitor
Gé Klein Wolterink van Registratie aan de bron neemt je tijdens deze SnackIT2020 sessie mee in de basisprincipes van Registratie aan de bron, waarna Stephan Opdenberg van Furore een vertaling naar de praktijk aan de hand van de implementatie van de SWAB-aanlevering maakt.
19 november 2020 | Nieuws | Door: Furore I Conclusion
Deel
In tegenstelling tot de meeste aanleveringen zijn de zorgprocessen rondom deze aanlevering nog niet in beton gegoten en kunnen we samen met gebruikers bepalen hoe we tot de gevraagde dataset willen komen. Samen met de zorgprofessionals zoeken we naar een manier om de registratie zo licht mogelijk te houden, zonder concessies te doen aan de kwaliteit van de gegevens die de aanlevering vraagt.
Gehele livestream terugkijken?
Heb je SnackIT gemist en wil je graag deze of meerdere livestreams bekijken? Of was je er wel bij en wil je een bepaalde livestream nogmaals rustig terugkijken? Vraag dan in het onderstaand contactformulier de video van de livestream(s) die je wilt terugkijken aan. Wij sturen je de link en toegangscode naar de video (let op: deze link wordt alleen met ziekenhuismedewerkers gedeeld).
We transformeren waardes uit HiX naar het format van MRDM
Stephan Opdenberg
Implementatieconsultant