CS-behandeling en Cytostatica: waar staan we nu?
Tijdens SnackIT2020 gaf implementatieconsultant Marieke de Visscher de sessie "CS-behandeling en Cytostatica: waar staan we nu?".
18 november 2020 | Nieuws | Door: Furore I Conclusion
Deel
CS-behandeling is een erg handige module om integraal te plannen; opnames, medicatie en dagdelen – alles wordt verzameld in planbare momenten en behandelingen. Ideaal voor Cytostatica, waar de medicatie op tijd moet worden bereid voor de dag- of klinische behandeling en alle ‘objecten’ in HiX perfect bij elkaar moeten aansluiten. Deze module was en is nog erg in ontwikkeling, maar wordt al in diverse ziekenhuizen gebruikt voor het ondersteunen van het Cytostatica-proces. In haar sessie deelde Marieke de huidige stand van zaken en hoe ziekenhuizen hiervan zouden kunnen profiteren.
Hieronder ziet u een korte samenvatting van de sessie "CS-behandeling en Cytostatica: waar staan we nu?".
Gehele livestream terugkijken?
Heb je SnackIT gemist en wil je graag deze of meerdere livestreams bekijken? Of was je er wel bij en wil je een bepaalde livestream nogmaals rustig terugkijken? Vraag dan in het onderstaand contactformulier de video van de livestream(s) die je wilt terugkijken aan. Wij sturen je de link en toegangscode naar de video (let op: deze link wordt alleen met ziekenhuismedewerkers gedeeld).
Een behandeling kan makkelijk gepauzeerd en hervat worden zonder herplanning
Marieke de Visscher
Implementatieconsultant