Stookseizoen in Nederland: zo voorkomt Ennatuurlijk dat klanten in de kou zitten
Het is herfst in Nederland. De bladeren vallen van de bomen en de laatste zomerdagen liggen alweer achter ons. De temperatuur daalt en de verwarming springt aan: het stookseizoen is begonnen. Aan de energiesector de taak om Nederlanders van warmte te voorzien. Hiervoor zijn leveranciers afhankelijk van Operationele Techniek (OT), welke up-and-running worden gehouden met IT. Ongeplande uitval van OT-systemen is dus geen optie. Wat betekent dit voor warmteleveranciers? Hoe gaat het er achter de OT-schermen aan toe bij hen en hun partners? Ik vertel graag hoe wij als Conclusion Mission Critical er samen met Ennatuurlijk voor zorgen dat klanten er warm bij zitten.
29 oktober 2020 | Blog | Door: Conclusion Mission Critical
Deel

Conclusion Mission Critical monitort 24/7 en handelt snel waardoor problemen vaak al opgelost zijn voordat wij het merken.
Conclusion Mission Critical begrijpt de business en vertrouw ik volkomen. Hierdoor kan ik mij focussen op de core: warmte leveren.