• Producten

    Meer over de producten waarmee we jouw organisatie ondersteunen

  • Hoe we met succes voor een scala aan klanten van betekenis zijn geweest

  • Over in welke markten en sectoren we voor onze klanten opereren

  • Over Learning Centers, onze werkwijze en wat we voor je kunnen betekenen

  • Nieuws, events en artikelen van Conclusion Learning Centers

  • Nieuwsgierig geworden? Kom werken bij Conclusion Learning Centers

Kwaliteit en informatie beveiliging

Kwaliteit in dienstverlening en een kritisch oog voor informatiebeveiliging en privacy is iets waar ons team van professionals zich elke dag mee bezighoudt.

Kwaliteitsbeleid

Kwaliteitsbeleid

Wij streven naar de hoogst mogelijke kwaliteit van ons product, onze processen en onze dienstverlening. Dit alles moet uiteraard voldoen aan de wensen en verwachtingen van de klant. Wij zijn echter pas tevreden als de klant niet alleen ‘tevreden’ is, maar zelfs ‘blij verrast’. Over zowel het eindproduct, als het proces om daartoe te komen. Om dit te bereiken evalueren wij onze werkwijze continu en waar mogelijk verbeteren wij deze. Wij meten de klanttevredenheid tijdens projecten en op vaste momenten in het jaar. De resultaten die hieruit voortkomen analyseren wij en gebruiken wij voor verdere optimalisatie.

Ons kwaliteitsbeleid richt zich op continue verbetering van ons product en de diensten die wij leveren. Dit realiseren wij onder andere door:

  • een passend beleid te ontwikkelen voor Conclusion Learning Centers en dit beleid kenbaar te maken aan al onze medewerkers;
  • een toenemend kwaliteitsbewustzijn te stimuleren bij onze medewerkers;
  • medewerkers te motiveren door ze te betrekken bij optimalisaties en innovaties;
  • medewerkers op te leiden en te trainen;
  • een continu streven naar verhoging van de klanttevredenheid;
  • te voldoen aan de geldende wet- en regelgeving welke jaarlijks getoetst wordt door een externe partij;
  • het onderhouden van een kwaliteitsmanagementsysteem en een informatiebeveiligingssysteem conform de eisen gesteld door NEN-ISO-9001:2015 en ISO 27001:2013.

Onze certificaten:

ISO 9001-2015

ISO 9001

Conclusion Learning Centers is gecertificeerd conform de norm ISO 9001:2015

ISO 27001

ISO 27001

Conclusion Learning Centers is gecertificeerd conform de norm ISO 27001:2013

Informatiebeveiligingbeleid

Onze gehele dienstverlening, inclusief externe data opslag (back-up e.d.) voldoet aan de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) en de daarbij behorende meldingsplicht.

Onze medewerkers hebben allemaal een geheimhoudingsovereenkomst ondertekend en van alle medewerkers kan een VOG worden overlegd. Wij vragen zowel onze toeleveranciers als klanten om zich te conformeren aan ons informatiebeveiligingsbeleid. Hieronder kun je ons beleid downloaden.

Download

Download informatiebeveiligingsbeleid

Meer weten?

Bel of mail ons!

Filiz Kaynak

Filiz Kaynak

Information Security Officer
Business Done Differently Powered by Conclusion
© Conclusion 2023   |  De kleine lettertjes  |  Privacy & Security  |  Cookies
  • Producten
© Conclusion 2023   |  De kleine lettertjes  |  Privacy & Security  |  Cookies