Customer Operations Manager
Staf en CommercieelMedior, SeniorUtrecht, Amsterdam32 - 40 uur

Customer Operations Manager

Staf en CommercieelMedior, SeniorUtrecht, Amsterdam32 - 40 uur
Even opletten Customer Operations Manager. Bij Conclusion Mission Critical krijg je een baan met inhoud
Je bent verantwoordelijk voor een specifiek domein
Het bundelen van klantvragen en deze met onze klanten sam
Het alignen van alle interne stakeholders en zorgdragen d
Ja, je ziet het goed customer operations manager. Bij Conclusion Mission Critical krijg je een baan met inhoud. Je bent verantwoordelijk voor;  
  • Het leveren van onze kritische IT-diensten aan klanten in het hart van de maatschappij; het actief sparren met klanten op tactisch en strategisch niveau; 
  • de laatste innovaties vertalen naar toepassingen voor jouw klanten;
  • voorspelbare levering voor zowel de klanten als interne organisatie;
  • de P&L van jouw domein. 
Hoe dit er concreet uitziet?  
Je bent verantwoordelijk voor de kritische levering van onze IT-diensten en projecten aan onze klanten. Diensten die onmisbaar zijn en via onze klanten grote impact hebben op onze maatschappij. Dit doe jij o.a. door het beste uit jouw team(s) te halen met het creëren van betrokkenheid en ownership en het realiseren van nauwe partnerships met onze klanten. 
Je houdt je hoofd koel bij grote IT-verstoringen, zorgt ervoor dat jouw team(s) de juiste procedures volgen en informeert het management van onze klant tijdig. Jij acteert in verschillende stuurgroepen voor projecten als kritische migraties naar de cloud of  implementaties van kritische systemen. 
Werken bij Conclusion

Your skills

​​​​​​
  • ervaring met het vertalen van klantbehoeftes naar diensten en afstemming hierover met zowel de klant als interne organisatie
  • ervaring met het meten, rapporteren en uiteindelijk managen van KPI’s;
  • je hebt een duidelijke visie waar de diensten voor jouw domein naar toe gaan en weet dit met enthousiasme over te brengen naar het team en de klant;
  • je weet de juiste projecten met de klant te starten om klantvragen op efficiënte manier in te vullen;
  • termen als; Agile, ITIL, Devops, (Public) Cloud, CI/CD zijn jou niet vreemd.

Voor deze functie heb je HBO werk- en denkniveau, aangevuld met 3 tot 7 jaar werkervaring in een soortgelijke rol.
Werken-bij-Conclusion

What we offer

  • Een salaris dat past bij je kennis en ervaring.  
  • Een bonusregeling.  
  • Direct een vast contract.  
  • Een leaseauto, telefoon en laptop.  
  • Veel mogelijkheden om kennis uit te bouwen via cursussen, trainingen en opleidingen. 
  • Flexibele werktijden en thuiswerkmogelijkheden.
  • Een hoop gezelligheid; BBQ battles, CMC-weekend, maandborrels en meer!
Contact opnemen

Onze identiteit

Als Conclusion Mission Critical zijn we de IT-dienstverlener die de kritische processen van prominente bedrijven in Nederland ondersteunen, zodat deze altijd beschikbaar, wendbaar en weerbaar zijn. We werken in het hart van onze maatschappij, waar downtime van de kritische processen geen optie is (denk aan reizigersinformatie en stroomvoorziening). We ontwerpen, implementeren, beheren en innoveren. 
Dit doen we 24/7 met een gezellige mix van 200 collega’s in Amsterdam en Utrecht. We vinden het belangrijk dat je ongedwongen jezelf kunt zijn bij ons. Ben je extravert of juist niet? Houd je van scheurende rockballads, of ben je meer van klassieke muziek? Welkom! Wat onze collega’s allemaal gemeen hebben? We zijn transparant, behulpzaam, sociaal, deskundig en trots. 

Wij zijn onderdeel van Conclusion, een ecosysteem van 25+ expertbedrijven.

Any questions?

See all vacancies

contact